Де і як шукати роботу

Спочатку, як завжди, радимо – подумайте в якій сфері вам цікаво попрацювати і де ваші таланти розквітнуть: комунікація, аналітика, фінанси, громадський сектор, IT, просто підробіток для підзаробітку… Подумали? Отже, найпопулярнішим нині способом залишається пошук у колі знайомих. На другому місці – реклама в ЗМІ. Оголошення про вакансії публікують близько 50% усіх компаній. Третю позицію займають послуги кадрових чи рекрутингових агенств. Багато компаній формують власний кадровий резерв. Останнім часом популярними стали постійні контакти з вищими навчальними закладами, «ярмарки вакансій», а також усілякі “відкриті кадрові конкурси”. Ну а тепер починаємо діяти: переходимо безпосередньо до пошуку та використовуємо всі можливі ресурси.

  1. Друзі-знайомі-одногрупники-сусіди-батьки. Вся ваша соціальна мережа вдома та в інтернет-просторі. І при зустрічі, і через соціальні мережі повідомте про свої грандіозні плани! Всі мають бути в курсі, що ви шукаєте роботу. І добре було би своїй соціальній мережі своє ретельно підготовлене резюме вручити, щоб рекомендували вас аргументовано, а не просто «він класний айтішник». А раптом хтось із них або їхніх знайомих шукає такого розумного, талановитого, відповідального, натхненного співробітника?! Так і знайдете один одного.
  2. Інтернет. Безкрайній спектр можливостей! Робота з оголошеннями в засобах масової інформації та використання Інтернет-ресурсів 15–20% кандидатів знаходять роботу за оголошенням, опублікованим у періодичних виданнях. З одного боку не так багато, але й не настільки мало, щоб ігнорувати даний спосіб пошуку. Тим більше, що оголошення про прийом на роботу – це легкодоступне джерело даних про вакансії.
  3. Кадрові агенства
  4. Якщо вже знаєте, в яких компаніях хотіли би працювати і шукаєте вакансії саме в них, то на сайтах компаній, як правило, є розділ «Вакансії» з можливістю надіслати резюме/ заповнити аплікаційну форму, продивляйтесь.
  5. Центри зайнятості.
  6. Відділи сприяння працевлаштування вищого навчального  закладу.
  7. Метод активного прямого пошуку роботи. Ви визначаєте перелік підприємств, що можуть бути вам цікаві як потенційні місця роботи, знаходите їхні координати і починаєте розсилати резюме. Можна заздалегідь спробувати з’ясувати, хто конкретно там відповідає за добір персоналу, і відправити конкретнішу інформацію. Такий спосіб знаходження роботи активно практикують за кордоном, де він й отримав відповідну  назву.

Пам’ятайте: пошук роботи — це теж робота. Та коли проаналізувати це питання грамотноі використовувати усі сучасні можливості — можна позбавити себе складнощів й оперативно опинитися в потрібному місці, а потрібний час.